Privredna komora Srbije

Dobrička 2, 18000 Niš, Srbija, e-mail: pknis@pks.rs

Tel: +381 18 510 999

U sredu, 24.10.2018. godine, u prostorijama RPK Niš, održana druga sednica Odbora sektora poljoprivrede PKS - Regionalne privredne komore Nišavskog, Pirotskog i Topličkog upravnog okruga. Sastanku je prisustvovao državni sekretar za poljoprivredu, g. Željko Radošević koji je prisutne izvestio o aktuelnostima i stanju poljoprivrede u našoj zemlji a poseban osvrt dat je merama podrške u poljoprivredi kao i trenutnim problemima u ovom sektoru i potencijalnim problemima sa kojima se naša poljopriveda može susresti u budućnosti. Pored članova Odbora sektora poljoprivrede, predstavnika velikih i razvijenih firmi u regionu iz oblasti koje pokriva ovaj sektor, sednici su prisustvovali i predsatvnici Poljoprivrednih savetodavnih i stručnih službi kao i predstavnici pojedinih veterinarskih stanica i gradskih službi za poljoprivredu sa regiona RPK Niš.

 

 

Takođe se govorilo o inicijativama koje su pokrenute od strane PKS iz oblasti poljoprivrede u 2018. godini, kao i o važnosti podnošenja i predlaganja pomenutih inicijativa od strane privrednih društava. Na kraju sastanka je utvrđeno da se za novoustaljenu nagradu RPK Niš iz oblasti sektora poljoprivrede predlaže mlekara Milk House iz Niša, kao stabilno privredno društvo koje je okrenuto rastu i razvoju i čije je poslovanje dalo odlične rezultate u poslednjem periodu.

 

 

Dualno obrazovanje

Dualno obrazovanje

 Dualno obrazovanje - Izjava o nameri Izjava o nameri za poslodavca           Uputstvo za popunjavanje izjave

Vesti

Kursna lista NBS

Newsletter

Članarina 2018

Članarina 2018

Registrovani korisnici

FNT 2017

III Forum naprednih tehnologija

Kalendar događaja

 ◄◄ 
 ◄ 
 ►► 
 ► 
februar 2019
pon uto sre čet pet sub ned
1
2
3
4
5
Beograd, Serbia
PKS, velika sala
  Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija i Privredna komora Srbije organizuju javnu [...]
Datum :  utorak, 05 februar 2019
6
7
8
No Image
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
PKS – RPK Niš u saradnji sa emisijom o poljoprivredi AgroJug, organizuje savetovanje „Stanje [...]
Datum :  petak, 08 februar 2019
9
10
11
12
13
Niš, Serbia
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
  Udruženje za hemisku, gumarsku industriju i industriju nemetala PKS i Služba za cirkularnu [...]
Datum :  sreda, 13 februar 2019
14
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
  Razvojna agencija Srbije, Ministarstvo privrede i Fond za razvoj u cilju realizacije Strategije [...]
Datum :  četvrtak, 14 februar 2019
15
16
17
18
19
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
    Privredna komora Srbije u saradnji sa Upravom za sprečavanje pranja novca – Ministarstvo [...]
Datum :  utorak, 19 februar 2019
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Izdvajamo

Vodič za izvoz u Rusiju

Go to top