Privredna komora Srbije

Dobrička 2, 18000 Niš, Srbija, e-mail: pknis@pks.rs

Tel: +381 18 510 999

Delegacija od dvadesetak privrednika iz Egipta posetila je Niš, 16.10.2018. i u PKS-RPK Niš susrela se sa predstavnicima vodeđih turističkih agencija našeg regiona. Pored privrednika, sastanku su prisustvovali direktor PKS-RPK Niš, Aleksandar Milićević, kao i direktor aerodroma “Konstantin Veliki”, Dušan Knežević sa menadžmentom kompanije. Delegaciju Egipta činili su vlasnici velikih kompanija, lanaca marketa i velikih hotela na obali Crvenog mora. Na čelu delegacije bio je guverner Crvenog mora Ahmad Abdalah, ambasador Egipta u Srbiji, Amr Alguvejli i ambasador Srbije u Egiptu, Jugoslav Vukadinović.

Ovom prilikom, oni su uz snimke i fotografije preneli svoje impresije o Egiptu, predstavivši sve lepote ovog mesta. Guverner oblasti Crvenog mora Ahmed Abdalah rekao je za posetu i susret sa predstavnicima aerodroma “Konstantin Veliki” i turističkih agencija Niša, da ima za cilj da osnaži vezu dve države, dva grada i dva naroda. Abdalah smatra da će prvi koraci saradnje biti postignuti upravo u oblasti turizma, jer oblast u kojoj se nalazi Marsa Alam je jedna od najlepših u Egiptu i da ima ogromne smeštajne kapacitete. Guverner je istakao da je to oblast sa najlepšim hotelima gde dolaze turisti iz celog sveta. Delegacija iz Egipta imala je priliku da vidi prezentaciju menadžmenta aerodroma “Konstantin Veliki” i upozna se sa turističkim potencijalima Niša.

 

 

ADATechAK

JAVNI POZIV ZA TRENERE

Vesti

Kursna lista NBS

Newsletter

Članarina 2018

Članarina 2018

Registrovani korisnici

FNT 2017

III Forum naprednih tehnologija

Kalendar događaja

 ◄◄ 
 ◄ 
 ►► 
 ► 
novembar 2018
pon uto sre čet pet sub ned
1
2
Niš, Serbia
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
  Privredna komora Srbije u saradnji sa Ministarstvom finansija, Upravom za sprečavanje pranja [...]
Datum :  petak, 02 novembar 2018
3
4
5
6
No Image
Niš, Serbia
Oficirski dom
  Grad Niš – Kancelarija za lokalni ekonomski razvoj i projekte u partnerstvu sa Privrednom [...]
Datum :  utorak, 06 novembar 2018
7
No Image
Niš, Serbia
Oficirski dom
  Grad Niš – Kancelarija za lokalni ekonomski razvoj i projekte u partnerstvu sa Privrednom [...]
Datum :  sreda, 07 novembar 2018
8
No Image
Niš, Serbia
Oficirski dom
  Grad Niš – Kancelarija za lokalni ekonomski razvoj i projekte u partnerstvu sa Privrednom [...]
Datum :  četvrtak, 08 novembar 2018
9
10
11
12
13
No Image
Niš, Serbia
RPK Niš
  U sklopu programa profesionalnog usavršavanja za ovlašćene zastupnike i posrednike u [...]
Datum :  utorak, 13 novembar 2018
14
15
16
17
18
19
Niš, Serbia
PKS RPK Niš - mala sala na I spratu
  Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja i Privredna komora Srbije, u [...]
Datum :  ponedeljak, 19 novembar 2018
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Izdvajamo

Vodič za izvoz u Rusiju

Go to top